PALEŠU RAŽOŠANA
-naglotāji un naglas;
-darba galdi un pneimo aprīkojums
LASĪT VAIRĀK
ARMATŪRAS DARBI
-instrumenti armatūras siešanai, griešanai un locīšanai
LASĪT VAIRĀK
APDARES DARBI
-apdares naglotāji;
-koka skrūves;
-krāsu pistoles
LASĪT VAIRĀK
MĀJU BŪVNIECĪBA
-naglotāji, skavotāji;
-blīvēšanas materiāli;
-dībeļu pistoles
LASĪT VAIRĀK
JUMTU KLĀŠANA
-naglotāji;
-skavotāji
-skrūvmašinas
LASĪT VAIRĀK
IEPAKOŠANA
- kartona skavotāji;
- līmes pistoles
LASĪT VAIRĀK
REĢIPŠA MONTĀŽA
-instrumenti profilu un reģipša montāžai;
-skrūves lentās
LASĪT VAIRĀK
MĒBEĻU RAŽOŠANA
-štiftu naglotāji;
-skavotāji;
-frēzmašīnas
LASĪT VAIRĀK
CELTNIECĪBAS LENTAS UN MEMBRĀNAS
- SIGA
- D-TAC
- HANNO
LASĪT VAIRĀK
siga sortiments.gif

kompresorilv logo

         OTTENSTEN LATVIA nodarbojas ar industriālo kompresoru tirdzniecību, uzstādīšanu, konsultācijām un apkalpošanas servisu, kā arī piedāvā visu iespējamo papildaprīkojumu, t.i., spiedientvertnes, kondensāta atdalītājus - žāvētājus, filtrus, ātras montāžas gaisa vadu sistēmas, savienojumus u.c. iekārtas, kas saistītas ar saspiestu gaisu.

        Daudzos uzņēmumos saspiestā gaisa sistēmas ir galvenais enerģijas nesējs. Ar to saistītās izmaksas būtiski ietekmē produkcijas pašizmaksu un uzņēmēja peļņu, tāpēc to efektivitātei, konstrukcijas ērtumam, darba mūža ilgumam un ražotāja dotajām servisa garantijām pievēršama pienācīga uzmanība.

        Ottensten Latvia piedāvā divu veidu kompresorus - virzuļu kompresorus un skrūves tipa kompresorus. Virzuļu kompresori tiek sekmīgi izmantoti amatieru vajadzībām, kā arī nelielās ražotnēs, īpaši tur, kur saspiestā gaisa patēriņš nav liels- līdz 1 kubikmetram minūtē. 

Vairāk informācijas par kompresoriem lūdzu skatīt www.KOMPRESORI.lv.

         Prakse, kas virzīta uz elektroenerģijas taupīšanu un izmaksu optimizēšanu liecina, ka ikvienā ražotnē (pat ar nelielu gaisa patēriņu) tagad galvenokārt tiek izmantoti skrūves tipa kompresori. Ievērojamam gaisa patēriņam mēdz uzstādīt nevis vienu lielu, bet vairākus dažādas ražības kompresorus. Šādā risinājumā kompresoru jaudu var pielāgot mainīgajam saspiestā gaisa patēriņam, nedarbinot iekārtu tukšgaitā, turklāt rodas rezerves nodrošinājums gadījumam, ja viens no kompresoriem kādu iemeslu dēļ iziet no ierindas un tas jau var nozīmēt visas ražotnes apstāšanos. Jaunākajos risinājumos skrūves tipa kompresori ir aprīkoti ar invertora kontroli – speciālu frekvenču pārveidotāju, kas variē kompresora izejas jaudu atkarībā no saspiestā gaisa patēriņa dotajā brīdī, tā ekonomējot vismaz 30% elektroenerģiju.

 

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas.

Ja jūs neizmaināt pārlūkprogrammas uzstādījumus, jūs tām piekrītat.

Piekrītu

KATEGORIJAS

ODR

odr