4PRO RB16G | armatūras locītājs 4 mm -16 mm
Cena:
-14%
Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas norēķināšanās laikā.
Pieejamība: Zemi krājumi: palicis 2
SKU: 4PRORB16G
Preces kods: 4PRORB16G
Cena:
-14%
Apraksts
Specifikācija
4PRO RB16G armatūras liecējs, paredzēts dāžadu armējuma elementu liekšanai diametrā līdz 16 mm. Izturīgs gultnis, uz kura notiek armatūras liekšana, novērš berzi un ievērojami atvieglo darbu. Instruments ir izgatavots no augstas kvalitātes tērauda un plastmasas. To var izmantot gan gludas, gan rievotās armatūras liekšanai. Liekšanas laiks no 2 līdz 2,5 sekundēm atkarībā no leņķa. Liekšanas procesu var pārtraukt jebkurā brīdī, atbrīvojot ierīces spiediena jūtīgo slēdzi. Liecējs atgriežas sākuma pozīcijā, pārslēdzot atgriešanas pogu. Augšējais rokturis ļauj instrumenta izmantotājam pielāgot darba pozīciju, lai būtu mazāk nogurdinoša. Mēs piedāvājam arī armatūras liecējus ar gala rokturi. Izvēle ir atkarīga no personīgajām vēlmēm un darba specifikas.
4PRO RB16G armatūras locītājs ar 230V elektrības padevi
  • var saliekt armatūras stieņus ar diametru no 4 līdz 16 mm.
  • masas ir tikai 13,8 kg, kas ļauj to viegli pārvietot tieši uz darba vietu.
  • liekšanas leņķis ir regulējams ar pogu,
  • aprīkots ar spiediena vārstu
  • iespējams pārtraukt liekšanas darbību jebkurā posmā
  • ergonomisks dizains
  • 900W jauda