BEZMAKSAS PIEGĀDE PIRKUMIEM VIRS 130€
PIEGĀDE 2 - 4 DARBADIENU LAIKĀ VISĀ LATVIJA

Apmaksa

Par precēm var norēķināties, izmantojot šādu banku elektronisko maksājumu pakalpojumus:

  • "Swedbank
  • "SEB" banka
  • "Citadele
  • "Luminor"
  • "Revolut"

Kad būsiet izvēlējies izmantojamo banku, tiksiet novirzīts uz tās tīmekļa vietni. Piesakieties kā parasti, un sistēma jau būs apstrādājusi maksājumu par jūsu precēm. Ja izmantojat šo maksājuma veidu, maksājuma rīkojums jāapstiprina 2 (divu) stundu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.


Skaidrā naudā vai ar bankas karti iekasēšanas brīdī:

Jūs varat samaksāt par precēm mūsu veikalā, kad ir veikts pasūtījums. Mūsu menedžeris jūs informēs pa e-pastu vai tālruni, kad jūsu pasūtījums būs gatavs saņemšanai.


Bankas pārskaitījums:

Ja izvēlēsieties šo maksāšanas veidu, mēs nosūtīsim jums priekšapmaksas rēķinu uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Tiklīdz mēs redzēsim pasūtījumu, preces nekavējoties tiks nosūtītas uz jūsu norādīto adresi.


Veicot pārskaitījumu, maksājuma galamērķa laukā norādiet "Pasūtījuma numurs".

Rekvizīti:

  • Saņēmējs:
  • Bankas konts: 
  • Banka: 


Pirkšana uz nomaksu tiešsaistē ar: __________lizingi_____________

  1. Izvēlēties produktu.
  2. Aizpildiet nepieciešamo informāciju un izvēlieties maksājuma metodi "________________". Jūs tiksiet novirzīts tieši uz tiešsaistes iepirkšanās pašapkalpošanos.
  3. Apstipriniet savu informāciju, ievadot savu personas kodu, un parakstiet piekrišanu savu personas datu apstrādei, pārskaitot 1 euro centu no sava bankas konta.
  4. Aizpildiet papildu datus, kas nepieciešami maksātspējas novērtējumam.
  5. Ja jūsu maksātspēja tiks novērtēta pozitīvi, jums tiks piedāvāti maksājumu plānu varianti, kuros varēsiet izvēlēties sev izdevīgākos nosacījumus.
  6. Kad esat izvēlējies plānu, vēlreiz parakstiet līgumu, veicot 1euro centa pārskaitījumu no sava bankas konta.
  7. Ja esat visu izdarījis pareizi - Apsveicam, esat noslēdzis līgumu, un drīz vien tiksiet novirzīts atpakaļ uz tiešsaistes veikalu, kur drīzumā tiks apstrādāts jūsu pasūtījums.Dalīties: