BEZMAKSAS PIEGĀDE PIRKUMIEM VIRS 130€
PIEGĀDE 2 - 4 DARBADIENU LAIKĀ VISĀ LATVIJA

Katalogi

Ottensten pārstāv ļoti daudz zināmu, prestižu un uzticamu brendu no visas pasaules. Šajā sadaļā atradīsiet lielāko daļu no ražotāju katalogiem, kuros varēsiet apskatīt ražotāju pilnu produkcijas klāstu. Katalogos būs iespējams atrast arī preces, kuras nav atrodamas ottensten.lv mājaslapā, bet ja jums radīsies nepieciešamība pēc konkrēta produkta, sazinoties ar kādu no mūsu atsaucīgajiem pārstāvjiem, veiksim produkta pasūtīšanu.

Mēs strādājam, lai jūsu darbs neapstātos. Jau 28 gadi Latvijā !


Ražotājs AprakstsKatalogsSIGA rokasgrāmata — viss, kas jums jāzina par augstas kvalitātes SIGA produktu lietošanu.


WincoTech — ugunsdrošas membrānas jumtiem, sienām un fasādēm.

ToughBuilt produktu katalogs — produkti, kas paredzēti būvniecības procesa uzlabošanai un celtnieku nodrošināšanai ar nepieciešamajiem instrumentiem.

MAX Europe — detalizēta informācija par MAX armatūras instrumentiem un to lietošanu.

Simpson Strong-Tie - CLT savienojumi un stiprinājumi kokmateriāliem.Simpson Strong-Tie — konstrukciju stiprinājumu tehniskais katalogs. Šajā tehniskajā rokasgrāmatā jūs atradīsiet vispārīgu informāciju, raksturīgos parametrus un kravnesību C24 masīvkokam, CLT līmētajam laminētam kokmateriālam.

Simpson Strong-Tie - koka konstrukciju savienojumi. Metāla savienojumi, stiprinājumu sistēmas un stiprinājuma elementi.

Lamello preču katalogs - "Lamello" sistēmu risinājumi ir sinonīms kvalitātei, inovācijām un izcilai funkcionalitātei. Lamello tiek izmantoti visā pasaulē, kur tie ir pierādījuši savu vērtību miljoniem reižu!
EDILGRAPPA SRL - projektē un ražo dažādus augstas kvalitātes instrumentus glābšanas un rūpnieciskai lietošanai Itālijā. Īpaši plaša preču izvēle metālapstrādes uzņēmumiem.


KNAPP koka savienojuma sistēmas — slēpta tipa savienojumi koka konstrukcijām un masīvkoka konstrukcijām.

WINCO ugunsdrošās mebrānas— mebrānas kas ražotas no ugunsdroša materiāla un ir ar siltumu atstarojošām īpašībām karstajās vasaras dienās.

PIZZI manuālie līmes uzklāšanas risinājumi — dažāda tipa līmes uzglabāšanas trauki, līmes aplikatori manuālam darbam, kur nepieciešams darbs ar līmi.

PIZZI automātiskās līmes uzklāšanas sistēmas — dažāda veida automātiskās līmes uzklāšanas sistēmas.Dalīties: