10% ATLAIDE AR KODU: #OTT
IZMANTO PIE PASŪTĪJUMA APSTIPRINĀŠANAS

CAMO Marksman - Ideāls Risinājums Jūsu Terasēm

CAMO Marksman - Ideāls Risinājums Jūsu Terasēm
2023-05-11

Pavasarī un vasarā mēs vēlamies vairāk laika pavadīt ārā. Terases ieklāšana kļūst par populāru un bieži vajadzīgu uzdevumu daudzām mājsaimniecībām. Ja jūs meklējat veidu, kā ieklāt terasi, kas ir skaista, izturīga, ar gludu virsmu bez atskabargām, tad CAMO Marksman terases ieklāšanas palīginstruments ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Šajā bloga rakstā mēs ieskicēsim, kā šie instrumenti darbojas un kāpēc tie ir lielisks risinājums jūsu terases ieklāšanas vajadzībām.

CAMO Marksman instrumentu priekšrocības

CAMO Marksman instrumenti ir izstrādāti, lai nodrošinātu vieglu un efektīvu terases dēļu (priedes, egles)  ieklāšanas procesu tā, lai skrūvju vietas nebūtu redzamas un neveidotu atskabargas uz dēļu virsmas. Šie instrumenti piedāvā šādas priekšrocības:

Ātrs un vienkāršs montāžas process: CAMO Marksman instrumentiem ir ērta roktura dizains un izturīga konstrukcija, kas ļauj ātri un viegli ieklāt terases dēļus.

Neredzama dēļu nostiprināšana: CAMO Marksman instrumenti ļauj montēt skrūves precīzā leņķī, nodrošinot, ka tās nav redzamas virspusē un nodrošina stabilu un drošu dēļu nostiprināšanu.

Slēpta stiprinājuma sistēma: CAMO Marksman instrumentu izmantotā slēptā stiprinājuma sistēma nodrošina skaistu un gludu virsmu bez redzamām skrūvēm.

Kā darbojas CAMO Marksman instrumenti ?

CAMO Marksman instrumentu darbības princips ir vienkāršs. Rokturis, kas ļauj ērti un droši turēt to ar vienu roku. Abos tā galos ir vadīklas, kas ļauj skrūves ērti ieskrūvēt, novirzot koka skrūves īpašā leņķī pret dēļu malām un veidojot 5 mm atstarpi starp dēļiem. Skrūves pievelk dēli cieši klāt, nodrošinot minimālu kustību. Atšķirībā no citām slēpto rindu sistēmām terasēs, ar CAMO sistēmu koka skrūves var viegli izskrūvēt, ja dēlis ir jānomaina pat terases vidū. Pirms skrūvju ieskrūvēšanas nav nepieciešama urbšana (izņemot tropiskajiem kokiem).

Lai ieklātu terasi ar CAMO Marksman instrumentiem, jums jāseko šiem soļiem:

Novietojiet CAMO instrumentu uz terases dēļa tā, lai dēlis atrodas pa vidu instrumentam. Instrumenta malas automātiski veidos 5mm atstarpi starp dēļiem.

Nostipriniet dēli pareizajā pozīcijā uz virsmas, ievietojiet skrūvi instrumenta vadīklā un skrūvējiet to dēlī ar akumulatora skrūvmašīnu.


     

CAMO Marksmen instrumenti un piederumi: Dažādi instrumenti (ottensten.lv)

Dalīties: