10% ATLAIDE AR KODU: #OTT
IZMANTO PIE PASŪTĪJUMA APSTIPRINĀŠANAS

CE un ETA sertificēti Simpson Strong-Tie būvkalumi

CE un ETA sertificēti Simpson Strong-Tie būvkalumi
2023-05-15

Kapēc izvēlēties CE un ETA sertificētus Simpson Strong-Tie metāla būvkalumus koka konstrukcijām?

Kad veidojam koka konstrukcijas, ir ļoti svarīgi izvēlēties drošus un uzticamus metāla būvkalumus. Un Simpson Strong-Tie ir zīmols, kas pazīstams ar savu plašo CE un ETA sertificēto produktu klāstu.

Kas ir CE un ETA sertifikāti?

CE sertifikāts ir apstiprinājums, ka produkts atbilst Eiropas Savienības noteiktajām veselības, drošības un vides aizsardzības prasībām. Tas nodrošina, ka Simpson Strong-Tie produkti ir pārbaudīti un atbilst stingriem standartiem.

ETA (European Technical Assessment) ir tehniskā novērtējuma dokuments, kas apliecina produktu atbilstību noteiktām tehniskām prasībām. ETA sertifikāts ir vēl viens pierādījums par Simpson Strong-Tie stiprinājumu kvalitāti un veiktspēju.

Kapēc izvēlēties CE un ETA sertificētus produktus?

1. Drošība un kvalitāte: CE un ETA sertifikāts nodrošina, ka Simpson Strong-Tie produkti ir izturīgi, uzticami un atbilst visaugstākajiem drošības standartiem. Jūs varat būt pārliecināti, ka izmantojat augstas kvalitātes stiprinājumus savās koka konstrukcijās.

2. Projekta atbilstība: Izvēloties CE un ETA sertificētus produktus, jūs ievērojat būvniecības noteikumus un standartus. Tas ir īpaši svarīgi, ja veidojat būvprojektus, kuram ir jāatbilst konkrētiem būvniecības noteikumiem vai regulējumiem.

3. Uzticamība un atbalsts: Simpson Strong-Tie ir uzticams zīmols, kas tiek plaši izmantots būvniecības nozarē. Viņu CE un ETA sertifikāti apliecina viņu atbildību par kvalitāti un uzticamību. Jūs varat paļauties uz Simpson Strong-Tie stiprinājumiem un saņemt atbalstu no viņu tehniķu komandas, lai izvēlētos pareizos produktus savam projektam.

Izvēloties Simpson Strong-Tie CE un ETA sertificētus produktus, jūs iegūstat ne tikai augstas kvalitātes metāla stiprinājumus, bet arī drošību, atbilstību būvniecības noteikumiem. Simpson Strong-Tie ik dienu veic savu produktu pārbaudes laboratorijā, lai nodrošinātu produktiem paredzēto slodžu nestspēju atbilstību.

Dalīties: